teisipäev, 15. juuli 2014

Ükskord pildistasin kuud ja jalgpall

Käisime härraga laupäeval enne Hollandi-Brasiilia mängu järve äärest läbi korraks. Kuu oli nii ahvatlev, et kutsus pildistama.





Selline sume ja romantiline suveõhtu. Härra muidugi loopis lanti, aga ega see olemist vähem romantiliseks ei teinud. Järve pealt sulistas ka üks luigevanem ühe pojaga, aga nende pildistamiseks oli piisavalt pime.

Mitte, et need kuupildid nüüd midagi nii erilist või kvaliteetset oleks, aga see ongi rohkem selline esimene proovipostitus mu blogis. Pildid tehtud telefoniga.




Ja veel üks. Siis läks kuu pilvede taha magama ja meie jalgpalli vaatama. Ma oleks tahtnud näha Hollandit ja Brasiiliat finaalis, aga pärast Saksamaa-Brasiilia poolfinaali mängu läks mul tuju ära ja oleks ma teadnud, et Brasiilia nii halvasti mängib, poleks ma ehk nende poolt olnudki. Nojah, Saksamaa on muidugi võidu välja teeninud, aga Brasiiliast on mul siiski endiselt natuke kahju ...

Härra mul kah tark, rääkis, et milles see jalgpalli fenomen seisneb. Nii, et ka koduperenaised (khmm, ma kah poole kohaga koduperenaine) on elevil ja vaatavad - pidavat olema puhtalt kommentaatorite "süü". Et kui keegi mängu ei kommenteeriks, poleks ka vaatajaid. Eks ta vist tõsi on, niisama ei viitsiks küll vaadata, kuidas 22 meest suurel väljakul ühte väikest palli taga ajavad :D

Lõpetuseks veel pilt, kuidas kuu magama läks.




Kellele teie seekordsel MM-il pöialt hoidsite?



Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar